r.a.d.treeview 5.4.0. You have not provided a valid license key or company, or you are trying to access the control by domain name, IP, or server name. Please, use http://localhost instead or obtain a 30-day trial key
Skip Navigation Links.

Deprem sonrası ilk 3 gün ihtiyaçlarımız için deprem çantamız…




Sonuçlar Gönder
ODH-Okulumuz Depreme Hazırlanıyor Projesi Sonuçları
   

Okulumuz Depreme Hazırlanıyor Projesi'nde iletişim formu ve değerlendirme formlarını dolduran okullarımız
değerlendirmeye alınmıştır. Değerlendirme sonuçları okullara bildirilmiştir.

"Okulumuz Depreme Hazırlanıyor!"- ODH Projesi Depreme Hazırlıkta En İyi Uygulamalar Projesi kapsamında,
Türkiye Deprem Vakfı, İstanbul İl Mili Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve BASF- The Chemical Company Ana
Sponsorluğu’nda,İstanbul genelinde "Okulumuz Depreme Hazırlanıyor!"- ODH projesine toplam 130 okul
başvuru yapmıştır. İstanbul ilçelerine göre okul dağılımları;

İLÇELER BAŞVURU SAYISI İLÇELER BAŞVURU SAYISI
KARTAL

18

GAZİOSMANPAŞA 3
SARIYER 15 KAĞITHANE 3
SULTANGAZİ 13 ŞİŞLİ 3
BEYKOZ 9 ÜSKÜDAR 3
BEŞİKTAŞ 7 ÜMRANİYE 3
FATİH 7 SANCAKTEPE 2
ESENYURT 7 TUZLA 2
AVCILAR 5 BAKIRKÖY 2
ZEYTİNBURNU 5 BÜYÜKÇEKMECE 1
PENDİK 5 BAYRAMPAŞA 1
EYÜP 5 BEYOĞLU 1
BEYLİKDÜZÜ 4 SULTANBEYLİ 1
ESENLER 4 TOPLAM 130
"Okulumuz Depreme Hazırlanıyor!"- ODH Projesi Depreme Hazırlıkta En İyi Uygulamalar Projesi kapsamında, Türkiye Deprem Vakfı, İstanbul İl Mili Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve BASF- The Chemical Company Ana Sponsorluğu’nda, Okulumuz Depreme Hazırlanıyor Projesi Yürütme Kurulu tarafından 60 Okulun başvurusu geçerli kabul edilmiştir. Başvuruları geçerli olan 60 okuldan en yüksek puanı alan % 75’lik dilimi- 16 Okul Okulumuz Depreme Hazırlanıyor Projesi Denetleme ve Değerlendirme Kurulu tarafından gezilmiştir. "Okulumuz Depreme Hazırlanıyor!"- ODH Projesi Denetleme ve Değerlendirme Kurulu yerinde görerek değerlendirme kapsamına almışlardır. Alfabetik olarak bu okullar;
NO OKUL ADI

1

ALİ CEVAT ÖZYURT İLKÖĞRETİM OKULU
2 ALİ KARAY İLKÖĞRETİM OKULU
3 BAKIRKÖY MİMAR SİNAN İLKÖĞRETİM OKULU
4 BORUSAN ASIM KOCABIYIK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
5 ESENYURT SİTELER İLKÖĞRETİM OKULU
6 GÜLLÜBAĞLAR İMKB TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
7 KARTAL ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
8 KARTAL SEMİHA ŞAKİR ANADOLU LİSESİ
9 KIRIMLI FAZİLET OLCAY ANADOLU LİSESİ
10 ÖZEL İSTEK BELDE ANADOLU VE FEN LİSESİ
11 ÖZEL MARMARA HAVACILAR ANAOKULU
12 ÖZEL ORTAKÖY UFUK İLKÖĞRETİM OKULU
13 SABİHA GÖKÇEN KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
14 ŞEHİT ÖĞRETMEN HAMİT SÜTMEN İLKÖĞRETİM OKULU
15 TEĞMEN BURAK EVİRGEN İLKÖĞRETİM OKULU
16 TUNCAY ARTUN İMKB İLKÖĞRETİM OKULU

"Okulumuz Depreme Hazırlanıyor!"- ODH Projesi Denetleme ve Değerlendirme Kurulu

"Okulumuz Depreme Hazırlanıyor!"- ODH Projesi Denetleme ve Değerlendirme Kurulu’nun yerinde görerek değerlendirme kapsamında karşısına çıkan doğru ve eksik uygulamalar.

 

"Okulumuz Depreme Hazırlanıyor!"- ODH Projesi  Denetleme ve Değerlendirme Kurulu "Okulumuz Depreme Hazırlanıyor!"- ODH Projesi  Depreme Hazırlıkta En İyi Uygulamalar başlığı altında Katılımcı 130 okula Katılımcı Belgesi, ilk 60 içerisindedeğerlendirmeye alınan okullarımıza Teşekkür Belgesi 2 Mart 2012 tarihinde Taksim The Marmara Oteli’nde gerçekleştirilen Deprem Zirvesi 2012"Depreme Hazırlıkta En İyi Uygulamalar " Etkinliği gündüz programında kendilerine takdim edilmiştir.

 

"Okulumuz Depreme Hazırlanıyor!"- ODH Projesi  Denetleme ve Değerlendirme Kurulu "Okulumuz Depreme Hazırlanıyor!"- ODH Projesi  «Depreme Hazırlıkta En İyi Uygulamalar» başlığı altında en başarılı bulduğu 3 okul aşağıda alfabetik olarak verilmiştir. Bu okullarımız;

Ataköy Mimar Sinan İlköğretim Okulu,
Avcılar Ali Karay İlköğretim Okulu,
Esenyurt Siteler İlköğretim Okulu,
BAŞARI BELGESİ VE ÖDÜLÜ,
Anaokulu kategorisinde,
Özel Marmara Kartal Havacılar Anaokulu
BAŞARI BELGESİ VE ÖZEL MANSİYON ÖDÜLÜ kazanmıştır.

Katılımcı 60 okul içerisinde ilk üçte yer alan okullarımız ve anaokulumuza Başarı Belgesi ve Başarı Ödülleri 2 Mart 2012 tarihinde Taksim The Marmara Oteli’nde gerçekleştirilen "Deprem Zirvesi 2012” «Depreme Hazırlıkta En İyi Uygulamalar»  Etkinliğinde yönetim kurulu üyemiz Prof. Dr. Güven ÖNAL tarafından kendilerine takdim edilmiştir.

 

ODH- Okulumuz Depreme Hazırlanıyor Projesi ve 2 Mart 2012 Deprem Zirvesi Etkinliği
resimleri için tıklayınız.
Liste tamamen bilgilendirme amaçlıdır...

OKULUMUZ DEPREME HAZIRLANIYOR PROJESİNE BAŞVURU YAPAN TÜM OKULLAR 
OKULUMUZ DEPREME HAZIRLANIYOR PROJESİ DEĞERLENDİRMEYE ALINAN OKULLAR
BAŞVURU TARİHİ
OKUL ADI
İLÇE
BAŞVURU TARİHİ
OKUL ADI
İLÇE
28.11.2011
İSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT İLKÖĞRETİM OKULU
SULTANGAZİ
28.11.2011
İSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT İLKÖĞRETİM OKULU
SULTANGAZİ
19.12.2011
50.YIL  İLKÖĞRETİM OKULU
SULTANGAZİ
16.12.2011
YAYLA ANAOKULU
SULTANGAZİ
21.12.2011
ALİ CEVAT ÖZYURT İLKÖĞRETİM OKULU 
SULTANGAZİ
13.12.2011
MELAHAT ÖZTOPRAK İLKÖĞRETİM OKULU
SULTANGAZİ
22.12.2011
H.SÜREYYA EREMSEL İLKÖĞRETİM OKULU
SULTANGAZİ
21.12.2011
ALİ CEVAT ÖZYURT İLKÖĞRETİM OKULU 
SULTANGAZİ
16.12.2011
HALK EĞİTİM MERKEZİ
SULTANGAZİ
19.12.2011
50.YIL  İLKÖĞRETİM OKULU
SULTANGAZİ
16.12.2011
HÜSEYİN ERSU İLKÖĞRETİM OKULU
SULTANGAZİ
16.12.2011
HALK EĞİTİM MERKEZİ
SULTANGAZİ
19.12.2011
İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU
SULTANGAZİ
16.12.2011
HÜSEYİN ERSU İLKÖĞRETİM OKULU
SULTANGAZİ
16.12.2011
MEHMETÇİK İLKÖĞRETİM OKULU
SULTANGAZİ
08.12.2011
ALİ KARAY İLKÖĞRETİM OKULU
AVCILAR
13.12.2011
MELAHAT ÖZTOPRAK İLKÖĞRETİM OKULU
SULTANGAZİ
19.12.2011
ABDULKADİR UZTÜRK İLKÖĞRETİM OKULU 
AVCILAR
23.11.2011
SULTANGAZİ MEVLANA İLKÖĞRETİM OKULU
SULTANGAZİ
06.12.2011
BİRLİK SANAYİ MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ
BEYLİKDÜZÜ
21.12.2011
NENE HATUN ANAOKULU
SULTANGAZİ
28.11.2011
ÇAĞDAŞ YAŞAM PROF. AHMET MERDİVENCİ İLKÖĞRETİM OKULU
BEYLİKDÜZÜ
16.12.2011
ŞEHİT TEĞMEN ALİ YILMAZ İLKÖĞRETİM OKULU
SULTANGAZİ
07.12.2011
İNCİRTEPE İLKÖĞRETİM OKULU
ESENYURT
16.12.2011
YAYLA ANAOKULU
SULTANGAZİ
07.12.2011
BORUSAN ASIM KOCABIYIK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
ESENYURT
19.12.2011
ABDULKADİR UZTÜRK İLKÖĞRETİM OKULU 
AVCILAR
23.12.2011
ESENYURT SİTELER İLKÖĞRETİM OKULU
ESENYURT
08.12.2011
ALİ KARAY İLKÖĞRETİM OKULU
AVCILAR
21.12.2011
İBB EVLİYA ÇELEBİ İLKÖĞRETİM OKULU
ESENYURT
23.12.2011
AMBARLI İLKÖĞRETİM OKULU
AVCILAR
21.12.2011
BARBAROS HAYRETTİN PAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
GAZİOSMANPAŞA
27.12.2011
AMBARLI SELAHATTİN VE MÜZEYYEN KAÇAKER ANAOKULU
AVCILAR
22.12.2011
SÜMER İLKÖĞRETİM OKULU
ZEYTİNBURNU
22.12.2011
NECDET SEMKER  İLKÖĞRETİM OKULU
AVCILAR
21.12.2011
BOZKURT İLKÖĞRETİM OKULU 
ZEYTİNBURNU
06.12.2011
BİRLİK SANAYİ MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ
BEYLİKDÜZÜ
23.11.2011
DR. REŞİT GALİP İLKÖĞRETİM OKULU
ZEYTİNBURNU
07.12.2011
BÜYÜKŞEHİR İLKÖĞRETİM OKULU
BEYLİKDÜZÜ
22.12.201
ATAKÖY MİMAR SİNAN İLKÖĞRETİM OKULU
BAKIRKÖY
28.11.2011
ÇAĞDAŞ YAŞAM PROF. AHMET MERDİVENCİ İLKÖĞRETİM OKULU
BEYLİKDÜZÜ
22.12.2011
MEDENİ BERK İLKÖĞRETİM OKULU
BAKIRKÖY
19.12.2011
YAKUPLU 125. YIL İLKÖĞRETİM OKULU
BEYLİKDÜZÜ
23.11.2011
EYÜP İSLAMBEY İLKÖĞRETİM OKULU
EYÜP
26.12.2011
GİLMAN DURUKAN İLÖĞRETİM OKULU
BÜYÜKÇEKMECE
28.11.2011
DEDE KORKUT İLKÖĞRETİM OKULU 
EYÜP
 23.11.2011
NÜZHET USTA BİLGİNCAN İLKÖĞRETİM OKULU MÜDÜRLÜĞÜ
ESENYURT
23.11.2011
EMNİYETTEPE İLKÖĞRETİM OKULU 
EYÜP
21.12.2011
BORUSAN ASIM KOCABIYIK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
ESENYURT
05.01.2012
ÇAĞDAŞ YAŞAM EŞREF VE SADULLAH KIRAY ANAOKULU
KAĞITHANE
07.12.2011
ESENYURT SİTELER İLKÖĞRETİM OKULU
ESENYURT
19.12.2011
VALİ HAYRİ KOZAKÇIOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ 
KAĞITHANE
23.12.2011
İNCİRTEPE İLÖĞRETİM OKULU 
ESENYURT
22.12.2011
İHSAN ŞERİF İLKÖĞRETİM OKULU
BEYOĞLU
21.12.2011
HALİL FAHRİ ORMAN İLKÖĞRETİM OKULU
ESENYURT
09.01.2012
İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI
BEŞİKTAŞ
25.11.2011
KIRAÇ İMKB TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
ESENYURT
05.12.2011
ÖZEL ORTAKÖY UFUK İLKÖĞRETİM OKULU
BEŞİKTAŞ
22.12.2011
KIRAÇ LİMAK TÜRKER İÖO.
ESENYURT
26.12.2011
CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
BEŞİKTAŞ
06.12.2011
ATIŞALANI LİSESİ
ESENLER
21.12.2011
KUVAYİ MİLLİYE İLKÖĞRETİM OKULU
ŞİŞLİ
21.12.2011
MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK İLKÖĞRETİM OKULU
ESENLER
01.12.2011
ŞİŞLİ ÖZEL KARAGÖZYAN ERMENİ İLKÖĞRETİM OKULU
ŞİŞLİ
20.12.2011
ÖZ-DE-BİR İLKÖĞRETİM OKULU
ESENLER
21.12.2011
MEHMET SEVİM ULUSAL  İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
21.12.2011
TACİRLER EĞİTİM VAKFI  İLKÖĞRETİM OKULU
ESENLER
22.11.2011
MEV DUMLUPINAR  İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
20.12.2011
EVLİYA ÇELEBİ İLKÖĞRETİM OKULU
GAZİOSMANPAŞA
01.12.2011
YAŞAR DEDEMAN LİSESİ
SARIYER
21.12.2011
BARBAROS HAYRETTİN PAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
GAZİOSMANPAŞA
22.12.2011
TUNCAY ARTUN İMKB DOĞANEVLER İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
21.12.2011
KÜÇÜKKÖY TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
GAZİOSMANPAŞA
21.12.2011
ANAFARTALAR İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
15.12.2011
BOZKURT İLKÖĞRETİM OKULU 
ZEYTİNBURNU
28.12.2011
FATİH İLKÖĞRETİM OKULU 
SARIYER
21.12.2011
AYHAN ŞAHENK İLKÖĞRETİM OKULU
ZEYTİNBURNU
06.12.2011
İSTEK ÖZEL BELDE ANADOLU VE FEN LİSESİ
ÜSKÜDAR
21.12.2011
DR. REŞİT GALİP İLKÖĞRETİM OKULU
ZEYTİNBURNU
06.12.2011
İSTEK ÖZEL BELDE  İLKÖĞRETİM OKULU
ÜSKÜDAR
23.11.2011
ZEYTİNBURNU ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
ZEYTİNBURNU
21.12.2011
MEHMET EMİN PULATKONAK İLKÖĞRETİM OKULU
BEYKOZ
23.12.2011
SÜMER İLKÖĞRETİM OKULU
ZEYTİNBURNU
23.12.2011
CELAL ARAS ANADOLU LİSESİ
BEYKOZ
22.12.2011
ATAKÖY MİMAR SİNAN İLKÖĞRETİM OKULU
BAKIRKÖY
21.12.2011
BEYKOZ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
BEYKOZ
22.12.201
MEDENİ BERK İLKÖĞRETİM OKULU
BAKIRKÖY
22.12.2011
AKBABA TİCARET MESLEK LİSESİ
BEYKOZ
22.12.2011
RIFAT CANAYAKIN LİSESİ
BAYRAMPAŞA
22.12.2011
ELMALI  İLKÖĞRETİM OKULU
BEYKOZ
22.11.2011
VATAN LİSESİ
FATİH
23.12.2011
GÜLLÜBAĞLAR İMKB TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
PENDİK
02.01.2012
ÇAPA ATATÜRK  İLKÖĞRETİM OKULU
FATİH
23.12.2011
KIRIMLI FAZİLET OLCAY ANADOLU LİSESİ
PENDİK
01.12.2011
EMİN ALİ YAŞİN
FATİH
26.12.2011
75 YIL MESUT YILMAZ İLKÖĞRETİM OKULU
PENDİK
29.11.2011
ÖZEL TOPKAPI DOĞA İLKÖĞRETİM OKULU
FATİH
22.12.2011
BARIŞ MANÇO İLKÖĞRETİM OKULU
TUZLA
09.01.2012
FATİH ALPARSLAN TİCARET MESLEK LİSESİ
FATİH
05.12.2011
TÜRK KIZILAYI KARTAL ANADOLU LİSESİ
KARTAL
30.12.2011
KARAGÜMRÜK İLKÖĞRETİM OKULU
FATİH
21.12.2011
KARTAL ATATÜRK  İLKÖĞRETİM OKULU
KARTAL
29.11.2011
SULTANAHMET SUPHİ PAŞA TİCARET MESLEK LİSESİ
FATİH
20.12.2011
KARTAL SEMİHA ŞAKİR ANADOLU LİSESİ
KARTAL
30.11.2011
DEDE KORKUT İLKÖĞRETİM OKULU 
EYÜP
26.11.2011
KARTAL ŞEHİT ÖĞRETMEN HÜSEYİN AĞIRMAN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESELEK LİSESİ
KARTAL
28.11.2011
EMNİYETTEPE İLKÖĞRETİM OKULU 
EYÜP
26.11.2011
ÖĞRETMEN SALİH NAFİZ TÜZÜN İLKÖĞRETİM OKULU
KARTAL
23.11.2011
EYÜP İSLAMBEY İLKÖĞRETİM OKULU
EYÜP
27.12.2011
ÖZEL MARMARA HAVACILAR ANAOKULU 
KARTAL
23.11.2011
HAYDAR AKÇELİK KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
EYÜP
26.12.2011
SABİHA GÖKÇEN KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
KARTAL
27.12.2011
EYÜP ALİBEYKÖY ANADOLU LİSESİ
EYÜP
09.01.2012
TEĞMEN BURAK EVİRGEN İLKÖĞRETİM OKULU
KARTAL
23.12.2011
ÇAĞDAŞ YAŞAM EŞREF VE SADULLAH KIRAY ANAOKULU
KAĞITHANE
26.11.2011
VAKIFBANK UMUT ÇOCUKLARI SOSYAL REHABİLİTASYON MERKEZİ YATILI İLKÖĞRETİM OKULU
KARTAL
05.01.2012
İHKİB KAĞITHANE KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
KAĞITHANE
21.12.2011
SAMANDIRA İLKÖĞRETİM OKULU
SANCAKTEPE
28.12.2011
VALİ HAYRİ KOZAKÇIOĞLU TİCARET MESLEK LİSESİ 
KAĞITHANE
23.11.2011
ŞEHİT ÖĞRETMEN HAMİT SÜTMEN  İLKÖĞRETİM OKULU
SULTANBEYLİ
19.12.2011
İHSAN ŞERİF İLKÖĞRETİM OKULU
BEYOĞLU
 
 
 
22.12.2011
BERNAR NAHUM  İLKÖĞRETİM OKULU
BEŞİKTAŞ
 
 
 
02.12.2011
BEŞİKTAŞ AKATLAR ANAOKULU
BEŞİKTAŞ
 
 
 
14.12.2011
CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
BEŞİKTAŞ
 
 
 
26.12.2011
GÜLEN ÜSTÜNEL ANAOKULU
BEŞİKTAŞ
 
 
 
23.11.2011
İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI
BEŞİKTAŞ
 
 
 
09.01.2012
ORGENERAL KAMİ VE SAADET GÜZEY İLKÖĞRETİM OKULU
BEŞİKTAŞ
 
 
 
26.12.2011
ÖZEL ORTAKÖY UFUK İLKÖĞRETİM OKULU
BEŞİKTAŞ
 
 
 
05.12.2011
KUVAYİ MİLLİYE İLKÖĞRETİM OKULU
ŞİŞLİ
 
 
 
21.12.2011
MUSTAFA SARIGÜL İLKÖĞRETİM OKULU
ŞİŞLİ
 
 
 
03.12.2011
ŞİŞLİ ÖZEL KARAGÖZYAN ERMENİ İLKÖĞRETİM OKULU
ŞİŞLİ
 
 
 
01.12.2011
ŞAİR NİGAR İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
 
 
 
24.11.2011
TUNCAY ARTUN İMKB DOĞANEVLER İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
 
 
 
22.12.2011
TÜRKAN ŞORAY İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
 
 
 
22.12.2011
SARIYER ŞÜKRÜ NAİLİPAŞA İÖO
SARIYER
 
 
 
23.12.2011
SARIYER İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
 
 
 
22.12.2011
ORGENERAL EMİN ALPKAYA İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
 
 
 
22.12.2011
HATEMOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
 
 
 
22.12.2011
MEHMET SEVİM ULUSAL  İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
 
 
 
21.12.2011
MEV DUMLUPINAR  İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
 
 
 
22.11.2011
FATİH İLKÖĞRETİM OKULU 
SARIYER
 
 
 
28.12.2011
YAŞAR DEDEMAN LİSESİ
SARIYER
 
 
 
01.12.2011
YENİKÖY İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
 
 
 
14.12.2011
ZEKERİYA  İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
 
 
 
22.12.2011
KUMKÖY FERHAN BEDİİ FEZİOĞLU  İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
 
 
 
22.12.2011
ANAFARTALAR İLKÖĞRETİM OKULU
SARIYER
 
 
 
21.12.2011
İSTEK ÖZEL BELDE ANADOLU VE FEN LİSESİ
ÜSKÜDAR
 
 
 
06.12.2011
İSTEK ÖZEL BELDE  İLKÖĞRETİM OKULU
ÜSKÜDAR
 
 
 
06.12.2011
ÜSKÜDAR KANDİLLİ KIZ ANADOLU LİSESİ
ÜSKÜDAR
 
 
 
24.11.2011
75. YIL CUMHURİYET  İLKÖĞRETİM OKULU
BEYKOZ
 
 
 
25.11.2011
AKBABA TİCARET MESLEK LİSESİ
BEYKOZ
 
 
 
22.12.2011
CELAL ARAS ANADOLU LİSESİ
BEYKOZ
 
 
 
23.12.2011
ELMALI  İLKÖĞRETİM OKULU
BEYKOZ
 
 
 
22.12.2011
MEHMET EMİN PULATKONAK İLKÖĞRETİM OKULU
BEYKOZ
 
 
 
21.12.2011
TEPETARLA  İLKÖĞRETİM OKULU
BEYKOZ
 
 
 
22.12.2011
SADETTİN GÖKÇEPINAR  İLKÖĞRETİM OKULU
BEYKOZ
 
 
 
29.12.2011
İSTANBUL BEYKOZ KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
BEYKOZ
 
 
 
13.12.2011
BEYKOZ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
BEYKOZ
 
 
 
21.12.2011
BEYKOZ KIZ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
BEYKOZ
 
 
 
21.12.2011
BİRLİK  İLKÖĞRETİM OKULU
ÜMRANİYE
 
 
 
22.12.2011
YAMANEVLER İLKÖĞRETİM OKULU
ÜMRANİYE
 
 
 
28.11.2011
DUDULLU 75. YIL CUMHURİYET LİSESİ
ÜMRANİYE
 
 
 
29.11.2011
75. YIL MESUT YILMAZ İLKÖĞRETİM OKULU
PENDİK
 
 
 
26.12.2011
KIRIMLI FAZİLET OLCAY ANADOLU LİSESİ
PENDİK
 
 
 
23.12.2011
PENDİK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
PENDİK
 
 
 
23.12.2011
PENDİK DENİZCİLİK ANADOLU MESLEK LİSESİ
PENDİK
 
 
 
23.11.2011
GÜLLÜBAĞLAR İMKB TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
PENDİK
 
 
 
23.12.2011
PEYAMİ SAFA İ.Ö.O 
TUZLA
 
 
 
22.12.2011
BARIŞ MANÇO İLKÖĞRETİM OKULU
TUZLA
 
 
 
22.12.2011
HASANPAŞA  İLKÖĞRETİM OKULU
KARTAL
 
 
 
23.12.2011
HÜSEYİN SAİM EKİM İLKÖĞRETİM OKULU
KARTAL
 
 
 
23.12.2011
İHSAN BAYRAKÇI  İLKÖĞRETİM OKULU
KARTAL
 
 
 
26.12.2011
iSTANBUL KÖY HİZMETLERİ ANADOLU LİSESİ
KARTAL
 
 
 
27.12.2011
KARTAL ANADOLU LİSESİ
KARTAL
 
 
 
05.12.2011
KARTAL ATATÜRK  İLKÖĞRETİM OKULU
KARTAL
 
 
 
21.12.2011
KARTAL GÜRBÜZ BORA İ.Ö.O.
KARTAL
 
 
 
26.12.2011
KARTAL SEMİHA ŞAKİR ANADOLU LİSESİ
KARTAL
 
 
 
20.12.2011
KARTAL ŞEHİT ÖĞRETMEN HÜSEYİN AĞIRMAN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESELEK LİSESİ
KARTAL
 
 
 
26.11.2011
MEDİNE TAYFUR SÖKMEN LİSESİ
KARTAL
 
 
 
28.11.2011
ÖĞRETMEN SALİH NAFİZ TÜZÜN İLKÖĞRETİM OKULU
KARTAL
 
 
 
26.11.2011
ÖZEL MARMARA HAVACILAR ANAOKULU 
KARTAL
 
 
 
27.12.2011
SABİHA GÖKÇEN KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
KARTAL
 
 
 
26.12.2011
SABRİ TAŞKIN İLKÖĞRETİM OKULU
KARTAL
 
 
 
29.12.2011
ŞEHİT ER SERHAT ŞANLI İ.Ö.O
KARTAL
 
 
 
26.12.2011
TEĞMEN BURAK EVİRGEN İLKÖĞRETİM OKULU
KARTAL
 
 
 
09.01.2012
VAKIFBANK UMUT ÇOCUKLARI SOSYAL REHABİLİTASYON MERKEZİ YATILI İLKÖĞRETİM OKULU
KARTAL
 
 
 
26.11.2011
TÜRK KIZILAYI KARTAL ANADOLU LİSESİ
KARTAL
 
 
 
26.12.2011
SAMANDIRA İLKÖĞRETİM OKULU
SANCAKTEPE
 
 
 
21.12.2011
SARIGAZİ TİCARET MESLEK LİSESİ
SANCAKTEPE
 
 
 
29.11.2011
YENİDOĞAN 19 MAYIS İLKÖĞRETİM OKULU
SANCAKTEPE
 
 
 
23.11.2011
ŞEHİT ÖĞRETMEN HAMİT SÜTMEN İLKÖĞRETİM OKULU
SULTANBEYLİ